BTS Rekord - strona nieoficjalna

Chcesz grać w klubie?

Witaj,

jesteś dziewczyną, interesujesz się piłką nożną i chciałabyś spróbować swoich sił w klubie?

Sprawdzaj na bieżąco informacje o treningach: odbywają się one przy ulicy Startowej w ośrodku Rekord.

I Trener II Ligi Kobiet
Tomasz Skowroński

II Trener II Ligi Kobiet

Ważne informacje, o których chcielibyśmy wiedzieć:

1. ile masz lat?  2. czy trenowałaś kiedyś w klubie /jeśli tak to jak długo/?

ZAPRASZAMY CHĘTNE OSOBY NA TRENINGI GRUPY NABOROWEJ

Masz więcej pytań? Dzwoń:
Trener grupy naborowej

Marek Piesecki

pon.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Turniej o Puchar Prezesa BTS-u
Ładowanie...

Tak było z Darborem..

• autor: fran14, 2017-04-15 00:10

BTS Rekord 4 : 1 Darbor Bolesławice

Gole: Kubaszek, Moskała, Kaim, Nowacka

Skład: Berdys (Chowaniec) - Bysko, Chrząszcz, Kubaszek, Skolarz (Bułka), Moskała, Franaszek, Kaim, Chomiuk (Marchewka), Nowacka, Midor (Niedziela)

Lubimy grać z Darborem i to dlatego, że te mecze nigdy nie należą do pojedynków łatwych, a zawsze dostarczają sporo emocji. Warto dodać, że drużyna z Bolesławic jeszcze nigdy nie wygrała w Bielsku Białej i tak też było tym razem. Mimo poważnego falstartu Rekordzistek.

Po pierwszej części spotkania niemal wszystko było do poprawy. Słaba gra Rekordu doprowadziła do utraty bramki w 15 minucie meczu. I niewiele więcej biało - zielone były w stanie pokazać w tej części gry. Na szczęście mimo to udało się doproawdzić do wyrównania, które dała Bielskiej drużynie Klaudia Kubaszek, zdobywając bramkę po wrzutce z rzutu rożnego przez Klaudie Nowacką.

Piętnastominutowa przerwa podziałała znacząco na Rekordzistki. Ledwo zdążyła się rozpocząć druga połowa a Rekord wyszedł na prowadzenie za sprawą Katarzyny Moskały, która wykorzystała zamieszanie w polu karnym i skierowała piłkę do bramki rywalek. Kiedy mecz obiera taki kirunek, można być niemal pewnym, zwłaszcza jeśli wydarzenia mają miejsce w drugiej części gry, że Bielsko już tego meczu nie odda, choćby nie wiem co.

Tak też się stało, co postanowiły przypieczętować, najpierw Aleksandra Kaim, dla której była to historyczna bo pierwsza bramka na drugoligowych boiskach! A także Kaludia Nowacka, która zdobyła piękną bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego.

Na rozpoczęcie wiosennych zmagań w lidze, taki przeciwnik jak Darbor to mocny start.
Ale Rekordzistki lubią wyzwania, a jeszcze bardziej lubią im podołać, jak tym razem.

Dzięki Darbor za mecz i powodzenia dalej!

/AF

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Unia OpoleBTS Rekord
Unia Opole 0:10 BTS Rekord