Strona klubowa

Chcesz grać w klubie?

Witaj,

jesteś dziewczyną, interesujesz się piłką nożną i chciałabyś spróbować swoich sił w klubie?

Sprawdzaj na bieżąco informacje o treningach: odbywają się one przy ulicy Startowej w ośrodku Rekord.

I Trener II Ligi Kobiet
Tomasz Skowroński
tel. 505688834

II Trener II Ligi Kobiet
----

Ważne informacje, o których chcielibyśmy wiedzieć:

1. ile masz lat?  2. czy trenowałaś kiedyś w klubie /jeśli tak to jak długo/?

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Gole: Franaszek, Bysko

Skład: Chowaniec - Koźdoń, Chrząszcz, Kaim, Cwajna (Kupczak), Moskała, Kubaszek, Franaszek, Skolarz (Bysko), Nowacka (Marchewka), Ziejka

Arcytrudny mecz i arcyważne zwycięstwo odnotowały Rekordzistki w zeszłą niedzielę, podejmując na własnym boisku zupełnie nieznanego przeciwnika, którym była Miedź Legnica.
Jak ciężkie były to "zawody" pokazuje choćby wynik, który aż do 86 minuty utrzymywał się tylko 1:0 dla Gospodyń. Bramkę w 9 minucie Rekordzistki zdobyły z rzutu karnego, który po przebojowej akcji wywalczyła Nikolina Cwajna.
Przez kolejne 77 minut bramek nie było, co nie oznacza, że na boisku "zgasło", bo emocji przez cały mecz nie brakowało.
Każdy już chyba wie, że Bielsko zawsze gra do końca, i nie inaczej było także tym razem. Pomimo tylko jednobramkowego prowadzenia Rekord nie zamierzał się bronić, tylko cały czas nieustannie dążył do zdobycia kolejnej bramki, która jeszcze bardziej przybliży biało - zielone do zwycięstwa w tym spotkaniu.
Sztuka ta, nieustępliwym piłkarkom BTS - u udała się jeszcze w podstawowym czasie gry, kiedy to wynik na 2 do 0 podwyższyła swoją pierwszą bramką na drugoligowych boiskach - Kamila Bysko

Po końcowym gwizdku emocje nadal nie opadły i wzięły górę nad niektórymi zachowaniami, których w żadnej sposób nie popieramy bez względu na to, z której pojawiły się strony.