BTS Rekord - strona nieoficjalna

Chcesz grać w klubie?

Witaj,

jesteś dziewczyną, interesujesz się piłką nożną i chciałabyś spróbować swoich sił w klubie?

Sprawdzaj na bieżąco informacje o treningach: odbywają się one przy ulicy Startowej w ośrodku Rekord.

I Trener II Ligi Kobiet
Tomasz Skowroński

II Trener II Ligi Kobiet

Ważne informacje, o których chcielibyśmy wiedzieć:

1. ile masz lat?  2. czy trenowałaś kiedyś w klubie /jeśli tak to jak długo/?

ZAPRASZAMY CHĘTNE OSOBY NA TRENINGI GRUPY NABOROWEJ

Masz więcej pytań? Dzwoń:
Trener grupy naborowej

Marek Piesecki

pon.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sparing Rekord - Goczałkowice
Ładowanie...

Wygrana na koniec jesieni

• autor: fran14, 2015-12-25 21:18

Rolnik II Biedrzychowice 3:6 BTS Rekord

Gole: Marchewka x2, Nowacka x2, Moskała x2

Skład: Sukiennik (Rolbiecka), Cwajna, Kożdoń, Chrząszcz, Bysko (Folek), Moskała, Kubaszek, Franaszek, Tlałka (Kołek), Kubaszek, Marchewka (Ziejka)

Ostatnimi rywalkami „rekordzistek” tej jesieni były piłkarki rezerw pierwszoligowego Rolnika Biedrzychowice. "Rolniczki" za tydzień grają jeszcze zaległy mecz z KKS Zabrze. Po sennych kilku minutach otwarcia meczu kiedy to drużyny "badały się nawzajem" pierwsze przypuściły szturm przyjezdne. Przejawem ofensywnego nastawienia bielszczanek był szereg groźnych, częstokroć niewykorzystanych okazji. I tak, aż do zdobycia dwóch bramek w krótkim odstępie czasu przez Paulinę Marchewkę (26. i 29. minuta). Tak szybko osiągnięta przewaga bramkowa nieoczekiwanie wpłynęła na zespół gości demobilizująco. Już minutę później trafia do siatki Kiersztajn, a 5min później sytuacje sam na sam zamienia na gola Ilona Sotor. Bramkę „do szatni” z 43. minuty strzeliła Moskała odpowiadając również sytuacją sam na sam. Drugą część meczy śmiało porównać można do wymiany ciosów, dzięki czemu ciekawe już przed przerwą widowisko, zyskało jeszcze na atrakcyjności. Kibice obejrzeli kolejne bramkowe akcje (dla Rekordu - Katarzyna Moskała raz jeszcze i dwie Klaudia Nowacka) oraz sporo ciekawych zagrań. W barwach Rolnika drugi raz na listę strzelców wpisała się Ilona Sotor (lider klasyfikacji strzelców w I lidze południowej). Po więcej niż przyzwoitym występie „rekordzistki” wywiozły trzy punkty gwarantujące lokatę w ścisłej czołówce rozgrywek II ligi śląskiej.

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński:

- Świetne osiemdziesiąt pięć minut naszej gry. Pięć minut „zawiasu" przy prowadzeniu 2:0 i podstawowe zawodniczki pierwszoligowe - Kiersztajn i Sotor, momentalnie to wykorzystały. Mamy fantastyczne statystyki po rundzie jesiennej - 11 meczów, 55 bramek strzelonych (!) i 11 straconych. Ciekawostką jest to, że więcej niż jedną bramkę w meczu traciliśmy tylko z rezerwami zespołów ligowych z: Wrocławia, Wałbrzycha i Głogówka, a każda z tych drużyn była znacząco wzmocniona w meczach przeciwko nam zawodniczkami z wyższej ligi, które notabene strzelały bramki. Serdecznie dziękuję drużynie za tą świetną jesień. Teraz czas na krótki odpoczynek i przechodzimy do hali, przygotowując się do Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-16 i U-18.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Unia OpoleBTS Rekord
Unia Opole 0:10 BTS Rekord