BTS Rekord - strona nieoficjalna

Chcesz grać w klubie?

Witaj,

jesteś dziewczyną, interesujesz się piłką nożną i chciałabyś spróbować swoich sił w klubie?

Sprawdzaj na bieżąco informacje o treningach: odbywają się one przy ulicy Startowej w ośrodku Rekord.

I Trener II Ligi Kobiet
Tomasz Skowroński

II Trener II Ligi Kobiet

Ważne informacje, o których chcielibyśmy wiedzieć:

1. ile masz lat?  2. czy trenowałaś kiedyś w klubie /jeśli tak to jak długo/?

ZAPRASZAMY CHĘTNE OSOBY NA TRENINGI GRUPY NABOROWEJ

Masz więcej pytań? Dzwoń:
Trener grupy naborowej

Marek Piesecki

pon.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

BTS Rekord - LKS Sparta Lubliniec
Ładowanie...

Historia naszej drużyny

Pierwsze spotkanie drużyny dziewcząt odbyło się 4 września 2007 roku. Wtedy to kilkanaście dziewczyn spotkało się z Prezesem klubu -  Panem Januszem Szymurą, trenerem - Witoldem Zającem oraz z pierwszą kierowniczką drużyny Panią Dorotą Hyży. Po krótkiej rozmowie zaczął się pierwszy trening.

Po trzech miesiącach treningów, dnia 21 stycznia 2008 roku, odbył się pierwszy sparing ze Skoczowem (wtedy Goleszów). Wynik nie był zadowalający, ale czego można było się spodziewać po drużynie która się dopiero "budowała".  Pierwszego historycznego gola na drużyny dziewcząt zdobyła Iwona Wandzel.

Na pierwszy turniej wybrałyśmy się do Kalisza w dniach 14-15 czerwca 2008 roku, wtedy to pierwszego oficjalnego gola zdobyła - Iwona Wandzel :)

Następnie nasza drużyna uczestniczyła w turnieju halowej piłki nożnej 20 września 2008, po pewnym czasie zagrałyśmy sparing z drużyną z Goleszowa.

Robiłyśmy postępy, kilka dziewczyn odeszło, kilka przyszło. Jednak dalej nie udało nam się zwyciężyć.

"Na wszystko przyjdzie czas" - to prawda... W dniach 17-18 stycznia 2009 roku, byłyśmy na turnieju w Kaliszu, już pierwszego dnia rozgrywek, w pierwszym meczu odniosłyśmy historyczne zwycięstwo! Zwycięską bramkę zdobyła Ula Byrdy, ale to nie koniec sukcesów, najlepszą bramkarką turnieju została Marcelina Walaszek.

15 marca 2009 po raz pierwszy grałyśmy na "dużym boisku". Drużyna z Katowic wygrała 6:1. Bramkę zdobyła Agnieszka Chwastek.

W marcu 2009 odbył się turniej o Puchar Prezesa BTS Rekord, nasz klub wystawił 2 drużyny. I miejsce zdobyła drużyna Wisły Skoczów, II miejsce Gwiazda Ruda Śląska, III i IV miejsce zdobyły nasze drużyny a ostatnie V miejsce zajęła drużyna Włókniarza Zgierz, z którą dzień po turnieju zagrałyśmy sparing.

25 maja 2009 roku na boisku w Goczałkowicach - Zdroju spotkały się dziewczyny Rekordu i tamtejszego LKS-u. Dla obu drużyn było to drugie spotkanie na pełnowymiarowym boisku. Tym razem (po przegranej w Katowicach) ograłyśmy rywalki w identycznym stosunku.

W czerwcu wybrałyśmy się na turniej do Głuchołaz (rocznik 1994 i młodsze), zajełyśmy 2 miejsce zaraz za Unią Racibórz.

Następnie brałyśmy udział w turnieju w Kaliszu.

W sierpniu rozpoczęłyśmy treningi po miesięcznej przerwie, rozegrałyśmy 4 sparingi - 2 z Goczałkowicami - 1 z Wisłą Skoczów i kadrą śląska U-16. Od września 2009 gramy w II lidze kobiet, grupie śląskiej. Po rundzie jesiennej zajmujemy 3 miejsce w tabeli za rezerwami Mitechu Żywiec i Unii Racibórz.

Sezon 2009/2010 zakończyłyśmy na ostatnim stopniu podium.

W sezonie 2010/2011 nadal gramy w II lidze kobiet gr. śląskiej.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Unia OpoleBTS Rekord
Unia Opole 0:10 BTS Rekord